Choroby cywilizacyjne to epidemia naszych czasów, nieodpowiednia dieta oraz niezdrowy styl życia powodują rozmaite dolegliwości, których można uniknąć poprzez zmianę swoich nawyków. Ludzie zaczynają dostrzegać niepokojące sygnały, jakie wysyłają im ich ciała, a chęć przemiany pod okiem profesjonalisty popycha ich do wynajęcia trenera personalnego. Jeżeli uwielbiasz sport, a praca z drugim człowiekiem sprawia ci radość, oto kilka porad jak zostać dobrym trenerem.

Wiedza

Do wykonywania tego zawodu niezbędna jest rozległa wiedza z zakresu technik ćwiczeń i organizacji treningu. Kursy trenera personalnego są całkowicie niezbędnym elementem drogi, którą musisz przejść. Nauczysz się na nich anatomii, fizjologii, dietetyki oraz jak dobierać ćwiczenia do klientów. Pamiętaj, że to jedynie początek, ponieważ to zawód, w którym ciągle trzeba się doszkalać i rozwijać.

Marka osobista

W tym fachu twój wygląd mówi o twoich umiejętnościach. Dobry trener osobisty powinien błyszczeć nienaganną sylwetką, jeżeli więc nie jesteś zadowolony ze swojego wyglądu, potraktuj siebie jako swojego pierwszego klienta, tak aby już pierwsze wrażenie budowało zaufanie klientów.

Umiejętności miękkie

Przede wszystkim będziesz pracował z drugą osobą, pamiętaj więc aby rozwijać swoje umiejętności, które decydują, jak dogadujesz się z innymi ludźmi. Nikt nie chciałby być trenowany przez osobę, w której towarzystwie czuje się nieswojo. Jeżeli klient będzie dobrze się z tobą bawił na treningu, na pewno poleci cię znajomym.

Marketing

Rynek jest dość mocno nasycony, także, aby się przebić, musisz prowadzić media społecznościowe. Buduj swoją własną społeczność i poszerzaj jej zasięgi. Powinieneś umieścić na profilu zdjęcia metamorfoz swoich podopiecznych, tak zwane przed i po, buduje to niezwykle cenione w tym zawodzie wartości takie jak zaufanie i niezawodność.

 

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
”kursy

Dojazd: