Wybierasz się z rodziną na biwakowanie i obawiasz się, czy poradzicie sobie w ciężkich warunkach? Bez prądu, kuchni, lodówki i innych sprzętów codziennego użytku? Nie obawiaj się! Kuchnia polowa to forma przetrwania na łonie natury. Może nie są to warunki jak domu, ale pewne akcesoria ułatwią i umilą Wam tę wyprawę.

Przedstawiamy Ci kilka sprzętów, które warto zabrać ze sobą:

  1. Menażka jest to uniwersalne naczynie na zupę bądź drugie danie. Bardzo łatwo się myje i jest kompaktowa.
  2. Czajnik aluminiowy, który posłuży do zagotowania wody dla wszystkich biwakowiczów na ciepłą herbatę lub kawę. Pamiętaj, gorące napoje podczas wyprawy są bardzo ważne!
  3. Kuchenka turystyczna, która ułatwi ugotowanie obiadu. Przyrząd ten jest bardzo praktyczny i niewielki, zatem łatwo go schować do plecaka.
  4. Niezbędnik, który ułatwi jedzenie w każdej postaci. Ciekawe urządzenie nie tylko na biwak, ale także na różne wyjazdy.
  5. Kociołek ogniskowy – alternatywa na szybki, pyszny obiad. Kociołek nad ogniskiem to nie tylko pyszne jedzenie wśród bliskich na łonie natury, ale także fajna przygoda. Nie często przygotowuje się obiad w ten sposób.
  6. Bidon bądź woda butelkowana, która jest niezbędna do przetrwania.
  7. Gotowa żywność, np. konserwy, słodycze czy pieczywo.

Wybór asortymentu  do zorganizowania fajnej przygody jest ogromny. Po więcej informacji zapraszamy tutaj: sklep militarny.

Zadzwoń:
+48
508 624 135

Zobacz stronę:
https://www.morowo.com.pl/militaria
sklep militarny

Dojazd: