Biżuteria jest uwielbiana tak samo przez kobiety, jak i mężczyzn. Potrafi dodać uroku, a nie kiedy pewności siebie. Panowie głównie gustują w łańcuszkach. Z racji tego, że są różne typy mężczyzn podpowiem ci, jaki łańcuszek męski pasuje do danego rodzaju faceta.

  • Czarujący arogant zawsze nienagannie ubrany z idealną fryzurą. Zwraca uwagę na swój wygląd i na rzeczy, które go otaczają. Wyjątkowy samochód, buty i wiele innych nowoczesnych gadżetów użytku codziennego. U niego sprawdzi się idealnie splot łańcuszka pancerka. Gruby naszyjnik podkreśli jego ostry charakter, zaś cienki splot to idealna baza pod krzyżyk bądź inny rodzaj zawieszki, która może określać jego tajemniczą osobowość.
  • Artystyczny wrażliwiec to pełen romantyzmu i zaskakujących pomysłów partner. Jednak na dłuższą metę życie z takim typem może stać się ciężkie i niestabilne finansowo. Każda jego nowa zdobycz po pewnym czasie od niego odchodzi, gdy go lepiej pozna. Do niego idealnie będzie pasować splot łańcuszka wężyk, zwana także żyłka z angielskiego snake.
  • Wieczny buntownik to ktoś to może wydawać ci się idealny. Ogromne wrażenie robi na jego kobiecie, gdy zaczyna o coś walczyć w słusznej dla niego sprawie, pochłania się cały sobą jakiemuś zadaniu. Z czasem może to jego wybrance przeszkadzać, że wszystko jest ważniejsze niż ona. W jego przypadku sprawdzi się splot królewski. Chętnie noszony przez wielu panów. Będzie idealnie podkreślał jego wojowniczy temperament.
  • Flegmatyk z bogatym wnętrzem to partner wymarzony. W towarzystwie mówi mało zaś, gdy już zaczyna coś mówić, każdy go słucha. Ciężko mu powiedzieć co czuje kobieta, która z nim jest, dobrze o tym wie. Zwykle jest stały w uczuciach, do niego psuje splot ankier, oznacza kotwicę.

Szeroki wybór męskich łańcuszków oferuje sklep z biżuterią modową Beryl.pl.