Wbrew pozorom odzież myśliwska przeznaczona jest nie tylko dla myśliwych, ale z powodzeniem używają jej również wędkarze czy harcerze. Świetnie sprawdza się również podczas pieszych wędrówek, dobrze chroniąc przed deszczem i wiatrem.

Buty myśliwskie Chiruca – odzież myśliwska

Odpowiedni komfort i kamuflaż każdemu polującemu zapewnia wysokiej jakości kurtki, koszule, a także swetry. W ofertach sklepów znajdziemy poszczególne elementy stroju myśliwskiego, jak również całe komplety. Odzież myśliwską wyróżnia przede wszystkim wysoka jakość materiałów, które zapewniają ochronę w ciężkich warunkach pogodowych. Warto wspomnieć tutaj również o odzieży termoaktywnej, dzięki której będzie zapewniony komfort noszenia w chłodne, jak i cieplejsze dni.

Buty myśliwskie Chiruca – buty myśliwskie

Obuwie myśliwskie dobrej jakości jest specjalnie wzmacniane, tak aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort także w trudnym terenie. Wodoodporne buty myśliwskie czy trekkingowe świetnie sprawdzą się nie tylko na leśnych ścieżkach. To idealna propozycja dla myśliwych, ale również wędkarzy i wszystkich miłośników outdooru. Większość polecanych modeli butów wykorzystuje nowoczesne technologie, takie jak membranę Gore-Tez (np. buty myśliwskie Chiruca), system stabilizacji stopy oraz antypoślizgowe i amortyzujące podeszwy. Warto do kompletu zaopatrzyć się w odpowiednie skarpety – sportowe lub podkolanówki myśliwskie.

 

Buty myśliwskie Chiruca – akcesoria myśliwskie

 

Każdy strój myśliwski uzupełniają akcesoria takie jak, czapki, rękawiczki ochronne czy peleryny, które bezsprzecznie każdy miłośnik łowiectwa powinien mieć na swoim wyposażeniu.

 

Zadzwoń:
+48
508 624 135

Zobacz stronę:
https://www.morowo.com.pl/militaria
”buty

Dojazd: